Укр     Eng 

Головна
Всеукраїнське об’єднання правників «Маємо Право!»

Мешканці Києва залишились без гарячої води

15 чер 2017 - 14:45

До відокремленого підрозділу "Всеукраїнського об'єднання правників "Маємо Право!" в місті Києві надходять численні звернення від мешканців столиці щодо відсутності в їхніх помешканнях гарячої води.

Злочинна бездіяльність відповідальних посадових осіб є просто приголомшливою! Гаряче водопостачання є відсутнім у більшості районів столиці з середини травня й донині. Тому не можу залишити цю ситуацію без належного реагування.

Голова правління "Маємо Право!" Віталій Купрій звернувся до Генерального директора ПАТ «Київенерго» з вимогою відновити постачання гарячої води киянам і притягнути винних за цей безлад до відповідальності. Адже згідно з частиною 3 статті 16 Закону «Про житлово-комунальні послуги» комунальні послуги надаються споживачам безперебійно!

Активісти "Маємо Право!" зауважують, якщо не відновити гаряче водопостачання зараз, то ця послуга може буде втрачена назавжди. Так уже відбулось у місті Кам'янське Дніпропетровської області, коли тимчасове відключення гарячої води призвело до корозії в мережах і їх остаточного знищення.

Не можна цього допустити в сучасній європейській столиці! Якщо ця ситуація залишиться без належного реагування, то Віталій Купрій буде звертатись до суду та запропонує кожному киянину приєднатись до позову.