Укр     Eng 

Головна
Всеукраїнське об’єднання правників «Маємо Право!»

Прокуратура Запорізької області незаконно тисне на місцевих правозахисників

16 чер 2017 - 11:30

За клопотанням прокурора Запорізької області Валерія Романова правоохоронці зробили спробу провести обшук у приміщенні юридичної консультації Комунарського району Ради адвокатів області. Там працюють десятки правників, де знаходяться сотні конфіденційних справ жителів Запоріжжя. Правозахисникам вдалося відбити неправомірний удар силовиків і тим самим захистити інтереси клієнтів.

Прокуратура Запорізької області відкрила кримінальне провадження за заявою особи, у якої один із адвокатів юрконсультації нібито вимагає неправомірну вигоду.

Разом із тим, чимало скарг від запорізьких правозахисників і представників місцевого бізнесу щодо злочинних дій із боку обласної прокуратури.

Правозахисники "Всеукраїнського об'єднання правників "Маємо Право!" наголошують, що неможливо здійснювати будь-який тиск на адвокатів! Так, правозахисники по всьому світу представляють інтереси клієнта та за це в якості гонорару отримують гроші. Однак прокуратура Запорізької області не має права здійснювати тиск на бізнес через правників і судову систему!

Правники вважають, що Генпрокурор Юрій Луценко має втрутитись у цю ситуацію. Запорізька область – не тільки найперша в країні за криміногенною ситуацією, але тепер за прокурорським свавіллям. "Всеукраївське об'єднання правників "Маємо Право!" впевнене, що ненадовго.