Укр     Eng 

Головна
Всеукраїнське об’єднання правників «Маємо Право!»

Суд зобов’язав Нацполіцію розслідувати справу по закупівлі зброї Петром Порошенком

17 січ 2018 - 15:30

Печерський районний суд міста Києва задовольнив скаргу Голови правління "Всеукраїнського об'єднання правників "Маємо право!" Віталія Купрія на бездіяльність Нацполіції, яка полягає в невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення президента Петра Порошенка до Єдиного реєстру досудових розслідувань. І зобов’язав відкрити кримінальне провадження за статтею 263 КК України – «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами». (http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/70818471)

Нагадаємо, Петро Порошенко в минулому році начебто допоміг Збройним Силам України на суму більше 500 мільйонів гривень. У серпні 2017 року в місті Кропивницькому він подарував спецпризначенцям 100 снайперських комплексів у складі: 82-х 7-62-мм карабінів Z-10 (.308 Winchester) та 18 гвинтівок Savage під набій .338 Lapua Magnum, оптика, далекоміри та десятки тисяч набоїв.

Віталій Купрій офіційно запитав у президента де і як він купляє зброю для армії, яку форму оплати використовує та звідки в нього взялись особистих півмільярда для подарунків армії? Відповіді на це у встановлені строки не було отримано, тому народний депутат звернувся до суду й тільки після цього йому надійшов лист із викладеною позицією Адміністрації Президента.

"Довіри до цього органу я вже давно не маю, тим більше до його листів-відписок. Тому в рамках кримінального провадження Нацполіція перевірить правдивість і достовірність цієї інформації. Обов’язково оприлюдню для громадськості висновки після завершення розслідування", - повідомив Віталій Купрій.