Укр     Eng 

Головна
Всеукраїнське об’єднання правників «Маємо Право!»

Віталій Купрій подав заяву про кримінальні правопорушення прокурорів Департаменту спецрозслідувань ГПУ

23 січ 2018 - 16:30

Членам ГО "Всеукраїнське об'єднання правників "Маємо право!" стало відомо, що Департамент спецрозслідувань Генеральної прокуратури України на чолі з Сергієм Горбатюком займається здирництвом в особливо великих розмірах! Про це повідомив власник столичного ресторану «Антпвертен» Олександр Шпак.

3 мільйона доларів, до 900 тисяч євро, 3 мільйона гривень, майже 4 кг золота, коштовні годинники, ключі від автомобілів «Lexus», інші цінності були вилучені влітку 2017 року під час обшуку із квартири сина пана Шпака у справі «злочинної організації Януковича». Рішеннями чернігівського і маріупольського судів на ці кошти накладався арешт. Невдовзі апеляційні інстанції визнавали правоохоронців порушниками закону і вимагали повернути майно. Але прокурори не квапились їх виконувати, адже вважають, що все арештоване належить колишньому заступнику Міністра внутрішніх справ часів Януковича Лекарю С.І. На сьогоднішній день існує вже третя ухвала Подільського райсуду Києва про накладання чергового арешту, яка оскаржується Олександром Шпаком.

На жаль, ситуація виглядає набагато гіршою. За словами Олександра Шпака до нього двічі наближувались адвокати, які мають тісні стосунки з прокурорами і які ведуть справи Революції гідності. За 25% від вартості арештованого вони обіцяли повернути все. Тобто хотіли 1,5 мільйони доларів за свої послуги.

Нагадаємо, пан Горбатюк вже визнавався порушником прав людини за рішенням європейського суду і мав би бути люстрованим. Про що ще у квітні 2017 року повідомляв генпрокурор Юрій Луценко.

«Основна причина чому ніхто з банди Януковича не сидить у в’язниці це те, що злочинці поділились награбованим із прокурорами! І лише ті, хто не вважає себе винним вирішують боротись за свої права. Обставини «справи Шпака» мають бути розслідувані. Направляю генпрокурору Луценку заяву про кримінальні правопорушення прокурорів Департаменту спецрозслідувань ГПУ на чолі з Сергієм Горбатюком!», — зазначив Голова правління ГО Віталій Купрій.