Укр     Eng 

Головна
Всеукраїнське об’єднання правників «Маємо Право!»

Необхідно терміново ввести маркування російської продукції

1 лис 2016 - 15:45

Член міжфракційного депутатського об'єднання в Верховній Раді "Маємо Право!" Віталій Купрій 1 листопада 2016 року зареєстрував проект закону № 5326, яким пропонується зобов'язати підприємців маркувати продукцію російського походження (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=60369).

«Сьогодні ми внесли додатковий законопроект, який передбачає обов'язкове маркування усієї продукції країни-агресора і жорсткі санкції щодо порушників відповідної вимоги», – заявив Віталій Купрій. За його словами, документом передбачені не лише штрафи, але й конфіскація продукції та виручки підприємців, які реалізують російські товари, не інформуючи про це споживачів. Крім того, автори законопроекту наполягають на необхідності зобов'язати представників російського бізнесу в Україні розміщувати поруч з власними вивісками та логотипами напис «Це контролюється країною-агресором». Окремого маркування потребує й реклама російської продукції, яка розміщується на будь-яких носіях інформації – брошурах, білбордах чи в ЗМІ, наголосив Віталій Купрій.

«Всюди має бути маркування. Якщо це друковані засоби – не менше 10% від загальної площі реклами. Відповідно, телевізійна та радіореклама мають закінчуватися інформуванням про походження товару чи власника бізнесу», – додав нардеп.