Укр     Eng 

Головна
Всеукраїнське об’єднання правників «Маємо Право!»

Віталій Купрій подав до ВР запит щодо можливої співпраці Порошенка із ФСБ Росії

16 січ 2018 - 13:45

Нещодавно були оприлюднені документи ФСБ, які підтверджують проросійську позицію Петра Порошенка. Про це повідомив Віталій Купрій на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці.

Саме тому Голова правління ГО "Всеукраїнське об'єднання правників "Маємо право!" 15 січня подав до Верховної Ради депутатський запит щодо можливої співпраці Петра Порошенка із ФСБ Росії. Запит буде направлено в СБУ для відкриття кримінального провадження за ст.111 КК Державна зрада. Віталій Купрій вважає, що в межах цього провадження наші спецслужби мають перевірити почерк Порошенка, встановити які у нього відносини із ФСБ, які ще документи він передавав її співробітникам, або агентам.

«Крапка в скандалі має бути поставлена. І нехай нам не розповідають що Президент України не може піддаватись кримінальному переслідуванню. Допитати у якості свідка, відібрати зразки почерку можна без проблем. А вже після експертизи і встановлення інших обтяжуючих обставин у справі дочекатись припинення повноважень Порошенка і запроторити його за грати на довгії літа», — наголосив правник.